2.9.2011

Úvod

 

Jsme specialisté na tmelení či spárování srubů a roubenek a v tomto oboru máme mnohaleté zkušenosti které rádi využijeme právě
Na vaší dřevostavbě k Vaší plné spokojenosti.

Profesionální tmelení a nátěry srubů a roubenek provádíme po celé ČR i SR ve spolupráci s firmou Woodchink.eu, a jsme vždy připraveni Vám doporučit optimální řešení a zhotovit cenovou nabídku pro konkrétní zakázku.

 

Rychlý kontakt pro cenovou nabídku :  mob. : 720 686 380

 

 

Již od roku 1999 se zabýváme stavební činností v oborech – výškové práce, klempířské, pokrývačské, tesařské a sádrokartonářské práce.

Po navázání úzké spolupráce s firmou Woodchink, vyrábějící speciální srubařské tmely se   specializujeme na profesionální tmelení srubů a roubenek a taktéž na vnitřní i venkovní nátěry těchto dřevostaveb.

A proč to všechno?

Masivní dřevo jako jeden z nejstarších stavebních materiálů je díky staletími prověřeným vlastnostem v posledních letech stále více používáno ke stavbě jak klasických roubených staveb, tak i moderních srubových domů. Ty to stavby jsou krásné,ekologické, nabízejí příjemné  bydlení v optimálním klimatu a každá taková stavba má svoji jedinečnou atmosféru.

Oproti dnešním moderním dřevostavbám se sendvičovou skladbou stěny mají ovšem horší tepelně izolační vlastnosti dané fyzikálními vlastnostmi samotného masivního dřeva. Díky své konstrukci mají tyto stěny z masivu svá slabší místa (spoje, prostupy, spáry, kouty, rohy, atd.), kde dochází k únikům v dnešní době stále dražšího tepla.

Z těchto důvodů je potřeba co nejvíce zabránit těmto únikům a to důkladným zatmelením všech spár a kritických míst,jak z interiérové tak z exteriérové strany.

Další nedílnou součástí péče o Vaši dřevostavbu,aby nejen dobře vypadala,ale také dlouhodobě odolávala  rozmarům počasí, vydržela střídání teplot, mrazu, deště, slunce jsou nátěry chránící dřevo před těmito vlivy. Již při samotné stavbě je dřevo ošetřeno biocidními prostředky proti plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu a je zapotřebí tyto nátěry včas obnovovat pro zachování dlouhé životnosti celé stavby.